top of page
  • Yazarın fotoğrafıVolkan Mirzalı

Çapraz Gerçeklik (XR) Sosyal Deneyimi

Gerçek, insan bağlantılarının alternatif gerçekliklerde gelişmesine izin veren öncü platformlardan biri olan vTime- Dünyanın İlk Çapraz Gerçeklik (XR) Sosyal Deneyimi sunan şirket olduğunu belirtmekte.


Metaverse dünyasının artan etkisi ışığında gelecekte sosyalleşme yöntemlerinin ve araçlarının de çeşitlenebileceğini öngörebiliriz.

Oyunlaştırmanın mevcut eğitim uygulamaları içindeki yeri ve deneyimleterek hızlı öğrenmeyi sağlayan kolaylaştırıcı etkisi ile beraber kullanıldığında bu tür uygulamalar eğitim dünyasına yepyeni boyutlar ekleyebilir.


Bu ve bu tip uygulamalar şu anda bile fiziki olarak yapılamayan pek çok iş toplantısına veya arkadaş buluşmalarına inanılmaz renk katabilecek durumda ve kullanıma hazır.!! Şirketlerin pandemi öncesi yaptıkları yıllık yönetici veya çalışan buluşmalarının bu uygulama ile yapıldığını bir düşünün lütfen..


Bu vesile ile herkesin yeni yılını kutlar, 🎉 önümüzdeki dönem eğtim dünyasındaki en önemli trendin, arttırılmış gerçeklik uygulamalarının olacağını beklediğimi belirtmek isterim.
1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page