top of page
  • Yazarın fotoğrafıVolkan Mirzalı

Bu, Dünyanın En İyisi Olmakla İlgili Değil, Önemli Olan, Dünya "İÇİN" En İyisi Olmakla İlgili

Güncelleme tarihi: 23 Oca

🥁Clint Pulver bir müzisyen, motivasyon konuşmacısı ve yazardır. 20 yılı aşkın süredirde profesyonel bir davulcu. Vivint Arena, Stadium of Fire, Hollywood'daki Kodak Theatre ve diğer mekanlarda en iyi müzisyenlerle çalmış bir davulcu.🎶Öğretmenlerinden birinin onun üzerinde yarattığı olumlu etkiyi anlatan "Sen Sorun Değilsin" adlı bir video hazırladı. Video aynı zamanda "Bay Jensen Olun" olarak da biliniyor. Video, YouTube'da 1 milyondan fazla izlendi ve Ulusal Televizyon Sanatları ve Bilimleri Akademisi'nin bir bölümü olan Rocky Mountain Emmy Ödülleri'nde Emmy kazandı.


🛎Utah Uçuş Programından mezun oldu ve pilot lisansını aldı. Aynı zamanda beş yıl ortopedi danışmanlığı yaptı. Pulver’in aktörlük geçmişi de var; Nacho Libre'de; Napolyon Dynamit ve Saturday Worrior’da (2016) rol aldı. Bütün bu bilgileri çok yönlülüğü ile ilgili fikir verdiği için paylaşmak istedim.


🚧Ayrıca çalışanları elde tutma uzmanı olarak kabul ediliyor. Çalışanları Elde Tutma Merkezi'nin (Center for Employee Retention) başkanı ve kurucusu olan Clint, Keller Williams, AT&T ve Hewlett Packard gibi şirketlerin "The Undercover Millennial" olarak adlandırılan çalışmaları ve araştırmaları aracılığıyla kalıcı sadakat yaratma biçimlerini değiştirdi.


🪂Şubat 2021'de, ülke çapındaki çalışanlarla yapılan on binden fazla görüşmeden elde edilen bilgileri özetlediği ve yeteneği belirleyerek, sahiplenme duygusu oluşturma ve başarılı bir iş geliştirme stratejisi oluşturmak için en iyi yöntemleri ortaya koyan ilk kitabı “Çalışanların seveceği işyeri kültürü."

(I Love It Here'ı) https://lnkd.in/dSWWmdgF yayınladı. 


Mottosunu da çok sevdim


“Bu, dünyanın en iyisi olmakla ilgili değil… Önemli olan, dünya İÇİN en iyisi olmakla ilgili.” diyor.


📌ve bütün bu yolculuğun tamamı ondan beklenen değil, yeteneği olan alan keşfedilip ona yönlendirildiği iklimde başlıyor... 


 👉Konu ile ilgilenenler için ayrıca The Discovery of Talent kitabını da önerebilirim. https://lnkd.in/dRy4Bqt9

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page